Emergency Ambulance Parking Simulator 3D

Ambulans Simülasyonu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Ebru Sarikaya Ozcan
Hiç bir ambulans şoförü olmayı denediniz mi? Gerçek hayatta bu deneyimi yaşama şansınız olmayabilir. Ancak Emergency Ambulance Parking Simulator 3D oyunu ile sanal ortamda gerçek bir ambulans şoförü gibi sirenler çala çala hastaları hastahaneye götürebili

Hiç bir ambulans şoförü olmayı denediniz mi? Gerçek hayatta bu deneyimi yaşama şansınız olmayabilir. Ancak Emergency Ambulance Parking Simulator 3D oyunu ile sanal ortamda gerçek bir ambulans şoförü gibi sirenler çala çala hastaları hastahaneye götürebilirsiniz.

Emergency Ambulance Parking Simulator 3D oyununu iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebilirsiniz. Şimdiye kadar geliştirilmiş olan simülasyon oyunlarının arasında en heyecan verici olan Emergency Ambulance Parking Simulator 3D oyununda gerçek bir ambulans şoförü olacaksınız.

Oyunun kolay kullanım özelliğine sahip olan kullanışlı menüsü ile ve akıllı cihazınızın dokunmatik özelliğini kullanarak rahatlıkla ambulansı kullanabilirsiniz. Tabi ki bunun için en önemli olan şoförlüğünüzün iyi olması ve reflekslerinizi iyi şekilde kullanabiliyor olmanız. Hastalarınızı hastahaneye en kısa zamanda ulaştırmanız gereken oyunda gerçek bir ambulans şoförünün yaşadığı maceraları yaşayacak ve kendinizi gerçek bir ambulans şoförü gibi hissedeceksiniz. İyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Emergency Ambulance Parking Simulator 3D indir